NOVITUS

KASY I DRUKARKI FISKALNE NOVITUS

 

KASY FISKALNEnovitus_logo_basic_0

Przy zakupie kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej usługi serwisowe GRATIS !
(fiskalizacja, programowanie (VAT, nagłówek, towary), szkolenie, pomoc przy dokumentach i uzyskaniu zwrotu).

 

NOVITUS ONLINE
Pięć kas z homologacją online

Novitus Online

Novitus jako pierwszy posiada już aż pięć urządzeń z homologacją online – wszystkie jakie wydał do tej pory Główny Urząd Miar.

Urządzenia fiskalne dzięki zaawansowanej technologii, gwarantują bezproblemową współpracę z Centralnym Repozytorium Kas. W pierwszej kolejności na rynek trafią drukarki HD i BONO oraz kasy SENTO, NANO i MAŁA, a zaraz potem NEXT i DEON.

Wszystkie urządzenia online marki Novitus, mają w standardzie port LAN i obsługują komunikację przewodową, ale mogą także bez problemu komunikować się z siecią bezprzewodowo, przy pomocy Bluetooth, GSM oraz WiFi. Wystarczy doposażenie urządzenia w standardowe zewnętrzne akcesoria komunikacyjne instalowane w portach USB (dongle).

 

NOVITUS NEXT

 

 

 

Jesteśmy przedstawicielem firmy NOVITUS :

Kasy i drukarki fiskalne to czołowe produkty marki Novitus znane zarówno w Polsce jaki i zagranicą. Są to najczęściej wybierane urządzenia fiskalne w Polsce – ponad 720 tys. kas fiskalnych to produkty Novitus. Novitus jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Jaką kasę wybrać?

Obecnie mamy do zaoferowania kilkadziesiąt różnych modeli kas fiskalnych. Jak w takim gąszczu wybrać najodpowiedniejszą kasę fiskalną? Bez obaw, z przyjemnością pomożemy dobrać jak najlepszą kasę fiskalną dla Państwa firmy.

Doświadczenie, które gromadzimy od ponad 15 lat sprawia, że oferowane przez nas rozwiązania ułatwiają i organizują pracę na stanowisku kasowym.

Zadzwoń do nas zapytaj doradzimy :  81 8261643

Jednoosobowa działalność usługowa lub produkcyjna

 • Przypuszczalna liczba paragonów dziennie: 0-10
 • Liczba kas fiskalnych: 1
 • Obsługa kasy fiskalnej: sporadyczna lub regularna
 • Jaką kasę wybrać: najlepsza byłaby prosta kasa fiskalna .
 • Dodatkowe wyposażenie: pokrowiec, osłona klawiatury (szczególnie w warsztatach samochodowych, fast food’ach, piekarniach)

Proponowane   kasy:

NOVITUS NANO e
mala
NOVITUS MAŁA PLUS
NOVITUS MAŁA PLUS e
NOVITUS MAŁA PLUS e

Sprzedaż mobilna (obwoźna)

 • Przypuszczalna liczba paragonów dziennie: 0-10
 • Liczba kas fiskalnych: 1
 • Obsługa kasy fiskalnej: sporadyczna lub regularna
 • Jaką kasę wybrać: najlepsza byłaby prosta kasa fiskalna koniecznie o małych gabarytach z mocnym i wytrzymałym akumulatorem i ładowarką samochodową
 • Dodatkowe wyposażenie: ładowarka samochodowa, pokrowiec

Proponowane kasy fiskalne:

NOVITUS NANO e

Kasa dla lekarza, kasa dla prawnika

 • Przypuszczalna liczba paragonów dziennie: 0-10
 • Liczba kas fiskalnych: 1
 • Obsługa kasy fiskalnej: sporadyczna lub regularna
 • Jaką kasę wybrać: najlepsza byłaby prosta kasa fiskalna o małych gabarytach
 • Dodatkowe wyposażenie: pokrowiec

Proponowane kasy fiskalne:

nano-biala
NOVITUS NANO e
nano-e
NOVITUS NANO e

Mały sklepik (bazar, butik)

 

 • Przypuszczalna liczba paragonów dziennie: 10-100
 • Liczba kas fiskalnych: 1
 • Obsługa kasy fiskalnej: regularna 7 dni w tygodniu
 • Jaką kasę wybrać: najlepsza byłaby prosta kasa fiskalna ze średnią bazą towarową współpracującą z czytnikiem kodów kreskowych, wagą sklepową, szufladą kasjerską
 • Dodatkowe wyposażenie: czytnik kodów kreskowych, waga sklepowa, szuflada kasjerska, osłona klawiatury

Proponowane kasy fiskalne:

lan-e
NOVITUS SENTO LAN e
sento-e
NOVITUS SENTO e
mala-plus-e
NOVITUS MAŁA PLUS e

Sklep z dużym asortymentem :

 • Obsługa kasy fiskalnej: regularna (5-7 dni w tygodniu)
 • Jaką kasę wybrać: najlepsza byłaby większa kasa fiskalna z dużą bazą towarową współpracującą z czytnikiem kodów kreskowych, wagą sklepową, szufladą kasjerską
 • Dodatkowe wyposażenie: czytnik kodów kreskowych, waga sklepowa, szuflada kasjerska, osłona klawiatury, terminal płatniczy
 • Uwagi: zależnie od specyfiki sklepu należy rozważyć zakup drukarki fiskalnej (zamiast kasy fiskalnej) wraz z programem handlowym z obsługą sprzedaży i stanów magazynowych

 

Proponowane kasy fiskalne:

lan-e
NOVITUS SENTO LAN e
ps4000e
NOVITUS PS4000e
soleo-lan-e
NOVITUS SOLEO LAN e

DRUKARKI FISKALNE

Rodzaje drukarek fiskalnych:

Drukarki mobilne (przenośne)

Jak sama nazwa wskazuje, drukarki mobilne zostały stworzone do przenoszenia z miejsca na miejsce. Jesteś lekarzem, który wynajmuje gabinet, by przyjmować pacjentów prywatnie? Lekka, mała drukarka mobilna znacznie ułatwi Ci pracę. A może jesteś prawnikiem, który przemieszcza się między kancelarią, sądem i innymi miejscami świadczenia usług? Najmniejsza drukarka fiskalna zmieści się w kieszeni Twojej marynarki! Ze względu na niewielkie gabaryty i atrakcyjny wygląd drukarki mobilne często wykorzystywane są także w niewielkich punktach handlowych i usługowych, hurtowniach, a także w sklepach internetowych.

deon-e
NOVITUS DEON e

Drukarki sklepowe

W połączeniu z oprogramowaniem sprzedażowym zainstalowanym na komputerze drukarki sklepowe tworzą niezwykle wydajny i nowoczesny duet, który podniesie jakość obsługi klienta w Twoim sklepie. Masz szeroki asortyment? A może częstą rotację towarów? Drukarki sklepowe wyróżniają się dużą bazą towarową, do której możesz wprowadzić dziesiątki, a nawet setki tysięcy pozycji. W połączeniu z dobrze dobranym oprogramowaniem drukarka sklepowa znacznie usprawni pracę Twoich kasjerów, dzięki czemu oszczędzisz czas pracy Twoich pracowników, nie pogarszając przy tym ich wydajności.

bono-e
NOVITUS BONO e
hd-e
NOVITUS HD e

Drukarki apteczne

Jesteś właścicielem nowoczesnej apteki? Wybierz urządzenie dedykowane, a osiągniesz maksymalne zyski ze sprzedaży. Drukarki apteczne są inne niż wszystkie tego typu urządzenia – posiadają dodatkowe funkcje, przydatne wyłącznie w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych. Skorzystasz z szerokiego wyboru formatek niefiskalnych, takich jak odpisy recept, zamówienia na leki robione, wyceny leków, refundacje, receptury i wiele innych. Pomyśl, ile czasu zaoszczędzą Twoi farmaceuci, gdy będą mogli automatycznie tworzyć tego typu wydruki.

bono-apteka-e
NOVITUS BONO APTEKA e
delio-apteka-e
NOVITUS DELIO APTEKA e

Kasa zostanie Ci w kieszeni!

Jeśli dopiero rozpoczynasz ewidencjonowanie, realny koszt zakupu kasy lub drukarki fiskalnej będzie dla Ciebie znacznie niższy. Przy pierwszym zakupie kas możesz skorzystać z odliczenia do 90% wartości netto kasy lub drukarki , nie więcej jednak niż 700 zł.

Warunki, które musisz spełniać aby skorzystać z odliczenia:

 • Posiadać dowód zapłaty całej należności za kasę,
 • Rozpocząć ewidencjonowanie w terminie,
 • Przed rozpoczęciem ewidencjonowania zgłosić do naczelnika urzędu skarbowego liczbę kas i miejsce ich użytkowania (adres),
 • W ciągu 7 dni od fiskalizacji powiadomić o tym fakcie odpowiedni dla siebie urząd skarbowy,
 • Zakupiona kasa musi posiadać aktualną homologacje Ministerstwa Finansów.

Formularze do pobrania

1. Zawiadomienie o instalacji kasy, powinno zostać dostarczone w ciągu 7 dni od fiskalizacji do właściwego dla podatnika Urzędu Skarbowego.

Formularz (PDF)

2. Unieważnienie paragonu kasy rejestrującej.

Formularz (PDF)

3. Zmiana nagłówka.

Formularz (PDF)

4. Wniosek o wyrejestrowanie kasy z ewidencji

Formularz (docx)