NOVITUS

KASY I DRUKARKI FISKALNE NOVITUS

KASY FISKALNE novitus_logo_basic_0

Przy zakupie kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej usługi serwisowe GRATIS !
(fiskalizacja, programowanie (VAT, nagłówek, towary), szkolenie, pomoc przy dokumentach i uzyskaniu zwrotu).

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy NOVITUS :

Kasy i drukarki fiskalne to czołowe produkty marki Novitus znane zarówno w Polsce jaki i zagranicą. Są to najczęściej wybierane urządzenia fiskalne w Polsce – ponad 720 tys. kas fiskalnych to produkty Novitus. Novitus jest liderem na rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających handel, usługi i logistykę. To marka gwarantująca najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

Jaką kasę wybrać?

Obecnie mamy do zaoferowania kilkadziesiąt różnych modeli kas fiskalnych. Jak w takim gąszczu wybrać najodpowiedniejszą kasę fiskalną? Bez obaw, z przyjemnością pomożemy dobrać jak najlepszą kasę fiskalną dla Państwa firmy.

Doświadczenie, które gromadzimy od ponad 15 lat sprawia, że oferowane przez nas rozwiązania ułatwiają i organizują pracę na stanowisku kasowym.

Zadzwoń do nas zapytaj doradzimy :  81 8261643

 

Novitus Online

Wszystkie urządzenia online marki Novitus, mają w standardzie port LAN i obsługują komunikację przewodową, ale mogą także bez problemu komunikować się z siecią bezprzewodowo, przy pomocy Bluetooth, GSM oraz WiFi. Wystarczy doposażenie urządzenia w standardowe zewnętrzne akcesoria komunikacyjne instalowane w portach USB (dongle).

KASY FISKALNE

 

 

 

DRUKARKI FISKALNE

 

 

 

 

Kasa zostanie Ci w kieszeni!

Jeśli dopiero rozpoczynasz ewidencjonowanie, realny koszt zakupu kasy lub drukarki fiskalnej będzie dla Ciebie znacznie niższy. Przy pierwszym zakupie kas możesz skorzystać z odliczenia do 90% wartości netto kasy lub drukarki , nie więcej jednak niż 700 zł.

Warunki, które musisz spełniać aby skorzystać z odliczenia:

  • Posiadać dowód zapłaty całej należności za kasę,
  • Rozpocząć ewidencjonowanie w terminie,
  • Przed rozpoczęciem ewidencjonowania zgłosić do naczelnika urzędu skarbowego liczbę kas i miejsce ich użytkowania (adres),
  • W ciągu 7 dni od fiskalizacji powiadomić o tym fakcie odpowiedni dla siebie urząd skarbowy,
  • Zakupiona kasa musi posiadać aktualną homologacje Ministerstwa Finansów.

Formularze do pobrania

1. Zawiadomienie o instalacji kasy, powinno zostać dostarczone w ciągu 7 dni od fiskalizacji do właściwego dla podatnika Urzędu Skarbowego.

Formularz (PDF)

2. Unieważnienie paragonu kasy rejestrującej.

Formularz (PDF)

3. Zmiana nagłówka.

Formularz (PDF)

4. Wniosek o wyrejestrowanie kasy z ewidencji

Formularz (PDF)