Wagi i czytniki kodów

Wagi i Czytniki kodów

Czytniki kodów przewodowe i bezprzewodowe:

DataLogic LQD2300

Czytnik kodów QuickScan L jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników preferujących laserową technikę odczytu odczyt. QuickScan L został tak zaprojektowany, aby zapewnić niezawodność i wydajność w ogólnych zastosowaniach w handlu i biurze.

Honeywell Voyager 1200g

Voyager 1200g to jednoliniowy czytnik kodów kreskowych. Zastosowanie: punkty obsługi klienta, handel, biura, banki, stacje paliw.

Cipherlab CL 1166 Bluetooth

Czytnik kodów CipherLab 1166 to następca modelu CL 1160. Urządzenie wyposażone jest w układ optyczny “LinearImaging” pozwalający na skanowanie kodów z dużej odległości. Czytnik posiada trwałą, ergonomiczną obudowę. Jest odporny na wielokrotny upadek na powierzchnię betonową z wysokości 1,2 m.

Cipherlab 1560P

CipherLab 1560P to bezprzewodowy czytnik kodów z komunikacją Bluetooth® o zasięgu do 90 m.

POS

POS NOVITUS NOIR R

W grupie produktów SYSTEMY POS znajdą Państwo:

– urządzenia POS z ekranem dotykowym

– drukarki paragonowe (barowe)

– klawiatury programowalne

– akcesoria do urządzeń

Szczególnie gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą ZESTAWÓW urządzeń wraz z dedykowanym, specjalistycznym programowaniem w bardzo atrakcyjnych cenach.

Urządzenia POS NOVITUS to innowacyjne połączenie komputera PC z ekranem dotykowym. Mogą je Państwo spotkać zarówno w renomowanych lokalach gastronomicznych, punktach małej gastronomii jak i w sklepach spożywczych, odzieżowych, przemysłowych, etc. Nasza oferta dostosowana jest do konkretnych potrzeb właścicieli sklepów, barów, pubów, restauracji czy też kompleksów gastronomiczno-hotelarskich.

Wagi

Jedną z głównych gałęzi produktów oferowanych przez NOVITUS są urządzenia ważące. W ofercie znajdziecie Państwo ponad 50 modeli wag elektronicznych. Dzięki temu istnieje możliwość dobru wagi, która w największym stopniu spełni swoje zadanie w konkretnej placówce handlowej. W ofercie znajdują się: wagi proste, wagi kalkulacyjne, wagi dedykowane do pracy w boksach kasowych, wagi etykietujące oraz wagi platformowe.

DIBAL G-300
Waga DIBAL G-300 to najnowsza propozycja jeśli chodzi o wagi proste. Urządzenie wyposażone jest w dwa  wyświetlacze LCD oraz złacze RS232. może być zasilana z sieci lub z akumulatora. Waga doskonale sprawdzi się w małych i średnich placówkach handlowych oraz gastronomicznych. Może być wykorzystywana, jako waga płaska, jak również, po zamontowaniu dołączonej wieży, jako waga z wysięgnikiem.
DIBAL SPC-T

Waga DIBAL SPC-T to waga kalkulacyjna dedykowana dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia ważącego do sprzedaży detalicznej lub kontroli dostaw towarów ważonych. Wyposażona jest ona w akumulator co umożliwia jej wykorzystywanie również w sprzedaży obwoźnej. Dodatkowo model T wyposażony jest w wygodny wysięgnik z wyświetlaczem.

DIBAL S-545DB

Waga DIBAL S-545DB jest wyposażona w zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet oraz bardzo wydajny mechanizm drukujący. Co w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz prostotą programowania sprawia że jest to idealne urządzenie dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości. Dodatkowym atutem wagi są 7″ wyświetlacze TFT.