Terminale płatnicze, Polska Bezgotówkowa

Terminale płatnicze - elektroniczne transakcje

TERMINALE PŁATNICZE 12 MIESIĘCY BEZ OPŁAT.

CHCESZ UNOWOCZEŚNIĆ SIĘ I OTWORZYĆ NA NOWYCH KLIENTÓW???

 

Skorzystaj z Programu Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu nie poniesiesz kosztów instalacji terminala oraz prowizji od transakcji bezgotówkowych przez 12 miesięcy.

Możesz dołączyć do programu, jeśli posiadasz maksymalnie 5 placówek handlowo-usługowych, w których w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowano płatności bezgotówkowych.

 

sento-e-terminalNajbardziej powszechnym jest system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD. Akceptacja ich odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych dostępnych zarówno w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez linię telefoniczną, Ethernet oraz modem GPRS.

Jednakże zastosowania naszych terminali nie kończą się tylko na akceptacji kart płatniczych. Popularnym rozwiązaniem wśród właścicieli placówek handlowych jest system doładowań telefonów komórkowych Prepaid, dzięki któremu klienci 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu mogą bezpiecznie i szybko zasilić swoje konto telefoniczne. Współpracując ze znanymi firmami system daje klientom moc korzyści, począwszy od błyskawicznie zawieranych transakcjach a kończąc na wzroście obrotów.