Komputery stacjonarne

Dawniej komputery dzieliły się na biurowe i domowe. Komputery stacjonarne przeznaczone do pracy biurowej posiadały większą moc obliczeniową , przez co lepiej radziły sobie w obliczeniach. Obecnie jest odwrotnie - multimedialność jest już standardem, a gry komputerowe wymagają nieraz wykorzystania pełni możliwości naprawdę mocnych maszyn, podczas gdy do typowych prac biurowych wystarczają prostsze zestawy.

Komputery GAMINGOWE

gamingObecnie najlepszym rozwiązaniem dla graczy są komputery stacjonarne tzw.”składaki”. Decydując się na takie rozwiązanie mamy możliwość dostosowania komputera od zera i stworzyć go konkretnie w funduszach które posiadamy. Kolejną zaletą jest posiadanie gwarancji na poszczególne elementy, dzięki czemu jeżeli chcielibyśmy zmodyfikować komputer przed przed jej upływem nic nie tracimy. Jeżeli byli by Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy, a nasi doświadczeni pracownicy wycenią lub zaproponują zestaw dla Państwa odpowiedni.

 

 

 

Komputery BIUROWE

dellPosiadamy duży wybór komputerów największych producentów między innymi Dell, Lenovo, HP, Fujitsu, Actina oraz Adax. Nasi doświadczeni pracownicy są w stanie dopasować najlepszy komputer w jak najlepszej cenie , aby spełniał stawiane przed nim zadania.

 

 

 

SERWERY

serwerZapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy komputerów serwerowych wiodących producentów takich jak Dell, HP, Fujitsu, Actina które posiadamy w swojej ofercie.

Aby dowiedzieć się o dostępność konkretnego serwera prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby ceny zaproponowanego sprzętu były jak najbardziej dla Państwa korzystne.