Drukarki

Wybór drukarki może wydawać się rzeczą prostą, ale jeśli przyjrzymy się temu zagadnieniu bliżej może się okazać, że ilość i różnorodność urządzeń dostępnych na rynku przytłacza, a podjęcie decyzji wcale nie jest takie łatwe. Musimy się przede wszystkim zastanowi czy zamierzamy drukować w czerni, czy też druk w kolorze jest nam niezbędny.

Jeżeli zdecydujemy się na opcję druku w kolorze to spokojnie możemy wybierać spośród urządzeń atramentowych, jak i laserowych. Jeżeli natomiast wystarczający będzie dla nas druk w czerni to producenci oferują nam urządzenia w technologii wydruku laserowego (świetnie nadają się one do wydruku tekstu, niestety nie dają możliwości drukowania zdjęć czy innych grafik).

Oddzielną kategorią są urządzenia wielofunkcyjne. Tu również mamy rozróżnienie na sprzęty w kolorze i w czerni, a także na urządzenia atramentowe i wielofunkcyjne i tylko od naszych potrzeb zależy, który z tych sprzętów będzie dla nas najbardziej odpowiedni.

Wśród najbardziej wiodących marek, dostępnych oczywiście w naszej ofercie, możemy zaoferować sprzęt: Brother, HP, Epson, OKI, Canon, Samsung, Xerox.